Fenix, międzynarodowa grupa posiadająca w portfolio produkty wspierające aktywność na świeżym powietrzu, powierzyła kompleksową obsługę public relations marki Royal Robbins agencji Projekt77.
Doliny Trentino, ponownie pokryte białym puchem po wyjątkowo obfitych opadach śniegu, pewnym krokiem wchodzą w drugą część sezonu zimowego. Tutaj, pośród niezmiennie majestatycznych alpejskich szczytów, wnoszących się na tle błękitnego nieba, można skutecznie zapomnieć o pośpiechu.
Mówią, że w życiu nie ma nic za darmo, jednak Muzeum Polskiej Wódki zaprzecza wielu stereotypom, a czasem nawet zmysłom. Dlatego 13 stycznia 2022 roku, w dziewiąty już Dzień Polskiej Wódki, magiczne warszawskie muzeum będziecie można zwiedzić bezpłatnie! Żeby zachęcić niezdecydowanych do odwiedzin, muzealni przewodnicy wyciągają kilka asów z czarodziejskiego rękawa historii Polskiej Wódki. Oto wybrane 5 niespodzianek z Polską Wódką w tle, które czekają na odwiedzających w byłym budynku Rektyfikacji Spirytusu i zakładu Wytwórni Wódek na Placu Konesera 1.
Choć białe szaleństwo w Dolomitach kojarzy się głównie z nartami, istnieją alternatywne atrakcje, które pozwolą docenić góry zimą. Piesza wędrówka, przejażdżka w psim zaprzęgu, rowerem lub konno – to tylko kilka propozycji zimowych aktywności włoskiego regionu Trentino.
Narty w słonecznej Italii to kompilacja białego szaleństwa oraz włoskiego dolce vita. Sezon zimowy 2021/2022 w arenach narciarskich regionu Trentino zapowiada się dodatkowo jako pełen innowacji, i to nie tylko w zakresie odnowionych wyciągów narciarskich. Coraz powszechniejszy staje się zakup skipassów on-line, natomiast „Starpass” w Campiglio umożliwia opłatę proporcjonalną do czasu spędzonego na stoku.
„Polski stół” autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek to ebook poświęcony historii kuchni narodowej oraz wykorzystywanych w niej produktom. Cyfrowa publikacja – zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2020 – nowy wymiar”, jest bezpłatnie dostępna już nie tylko po angielsku i hiszpańsku, ale również w języku niemieckim, chińskim oraz japońskim. Wśród partnerów publikacji znalazło się m.in. Muzeum Polskiej Wódki i Stowarzyszenie Polska Wódka.